KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Çabuk Mühendislik;

Ankara'da elektrik üzerine profesyonel bir kadro tarafından insan aynakları alanında 1996 yılında üst kalite hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Firmamız deneyimli ekibi ile odağında insan faktörü ile hareket ederek, milli ve uluslararası pazarda fark yaratacak projelerin içinde gelişen ağ yapısı ile Türkiye çapında üstün kalite yönetimi ile hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine doğru kariyer ve projelerde buluşmayı ilke edinmiş, süreklilik ve güven temelleri üzerinde malumat ve stratejiyle hareket etmektedir. Projelerin yapımı ve tesliminde edindiği bilgi ve tecrübe birikimini, yüksek taahhüt sorumluluğu ve bilinci olan ekibi ile hizmet vermektedir.

Sektörel ihtisas modeli çerçevesinde müşterilerimize özel çözümler üreten çalışmalarla bir araya getirmeyi hedefliyoruz.

Adaylarımız için eğitim, tecrübe ve kariyer hedefleri çerçevesinde bireysel danışmanlık vererek, kariyer yollarında onlara yardımcı ve yol gösterici oluyoruz.

Biz, danışmanlık kanalını kendisine kariyer hedefi yapmış uzman kadromuz ile interaktif ve geri bildirimi yüksek bir kontakt içinde pazar bilgi ve gelişmelerini yakından takip ediyor, yeni fırsatlar, çözümler ve katma değerler yaratıyoruz.

Firmamız Hakkında
Nav
Color Skin